mapy-cz-ziskavaji-nocni-rezim-navigace
Novinka Mapy.cz získávají noční režim navigace

Mapy.cz získávají noční režim navigace

Mirek Kočí

Mirek Kočí

21. 6. 2019 17:30

Nadále platí, že s každou novou aktualizací je aplikace Mapy.cz lepší a lepší. Nyní si vývojáři pro uživatele připravili opravdovou lahůdku - noční režim navigace. Konečně vám v autě při cestě na dovolenou nebude v šeru displej telefonu nepříjemně zářit do očí!

Reklama
Reklama

Nedlouho poté, co se Mapy.cz propojily s globálním webem poskytujícím ubytování Booking.com a tak lidé přímo v aplikaci najdou až 1,6 milionu objektů jako jsou hotely, apartmány či penziony, včetně jejich fotografií a recenzí, dorazila do Google Play a App Store další aktualizace.

Přináší užitečný noční režim navigace, ale i další, neméně zajímavé novinky. Při autonavigaci v pruzích vám aplikace od nynějška doporučí nejvýhodnější pruh s ohledem na další jízdu a vývojáři také upravili nastavení hlasového výstupu přes rozhraní bluetooth v nastavení navigace.

Aplikace Mapy.cz je zdarma ke stažení v Google Play a App Store, odkud si ji stáhly už statisíce uživatelů.

Mapy.cz získávají noční režim navigace

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning