Microsoft představil Xbox mini ledničku, prodávat se začne na konci roku
PCTuning Novinka

Microsoft představil Xbox mini ledničku, prodávat se začne na konci roku

David Jiránek

David Jiránek

14. 6. 2021 14:20

Probíhající E3 je z velké části o hrách, přesto se zde našel prostor pro představení nového hardwaru. Microsoft zareagoval na vtipy komunity a představil malou ledničku připomínající Xbox Series X.

Reklama
Reklama

Celý vtip s ledničkou připomínající Xbox začal před rokem při představení vzhledu nového Xboxu Series X. Vysoký kvádr na první pohled připomínal lednici, čehož hráči využili a pustili se do tvorby vtipů.

Microsoft představil Xbox mini ledničku, prodávat se začne na konci roku

Xbox si byl vtipu velmi dobře vědom a při konferenci Inside Xbox si jeden vývojář dal Xbox o velikosti lednice do uměle vytvořeného pozadí. Záhy došlo dokonce na unboxing opravdové lednice, která byla zaslána populární americké youtuberce iJustine. Tehdy šlo spíše o reklamní tah při vydání konzole.

Sériová výroba lednic se tak rozběhne až nyní. Ke konci E3 konference Xboxu se nám představila mini lednička. Ta pojme přibližně desítku menších plechovek a hráči si ji tedy nejspíše umístí do pokoje poblíž skutečné konzole.

Datum vydání je stanoveno na Vánoce letošního roku. Zatím nic nevíme o přesných rozměrech, kapacitě a dalších funkcích. Microsoft neodhalil ani cenu. Víme tak pouze, že Xbox lednička skutečně vznikne a dorazí již za pár měsíců.

Jde ve finále o sympatický krok poukazující na fakt, že se herní společnosti nemusí brát tak vážně. Bez virálních vtipů komunity by totiž Xbox lednička rozhodně nevznikla.

Pokud se poohlížíte spíše po klasické konzoli, Xbox Series X je stále skladem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning