Microsoft přidává telefonickou podporu pro IE
Microsoft udělal další krok k dokončení sedmé verze svého webového prohlížeče Internet Explorer a přidal pro betatestery bezplatnou telefonickou podporu.
Bezplatná telefonická podpora se týká uživatelů ve Spojených státech, Německu a Japonsku. Microsoft na IE7 celkem spěchá, protože konkurenční prohlížeče již nabízejí mnohem pokročilejší funkce než současný Internet Explorer. Konečná verze IE7 by měla být vydána v druhé polovině tohoto roku.
V minulosti IE7 pro Microsoft testovali pouze vývojáři, nyní se však softwarový gigant dívá i po normálních uživatelích. "Věříme, že je IE7 značně vylepšen, i když se jedná pouze o betu, a chtěli bychom, aby jej vyzkoušelo co nejvíce uživatelů," napsal v blogu vývojářský tým. "Prohlížeč již nyní disponuje všemi funkcemi a testuje se pouze kompatibilita. Lidé si jej užijí…"
Prohlížeč by měl být o hodně bezpečnější se zabudovanou ochranou proti phishingu a dalším nebezpečím. Dostupný bude ke konci roku společně s operačním systémem Windows Vista pro byznys.
Zdroj: BBC