microsoft-uvede-konzoli-xbox-one-s-bez-mechaniky
Novinka Microsoft uvede konzoli Xbox One S bez mechaniky

Microsoft uvede konzoli Xbox One S bez mechaniky

Mirek Kočí

Mirek Kočí

24. 3. 2019 14:00

Společnost Microsoft se připravuje na uvedení nové verze konzole Xbox One S, která nebude mít mechaniku pro přehrávání fyzických kopií her. Nový model, určený výhradně pro digitálně distribuované tituly, ponese jméno Xbox One S All-Digital Edition a na všech trzích se začne prodávat 7. května.

Reklama

Předobjednávky nového Xboxu One S mají být zahájeny v polovině dubna, aby se o několik týdnů později konzole dostala do obchodů. Novinka má zákazníkům nabídnout 1TB pevný disk, na kterém budou předinstalované hry Sea of Thieves, Minecraft a Forza Horizon 3.

Je nicméně zřejmé, že americká společnost novým xboxem bude cílit hlavně na předplatné půjčovny Xbox Game Pass, kterou v poslední době silně tlačí vpřed. V knihovně této služby je již nyní více než 100 her a nový model, pokud se bude dobře prodávat, by mohl představovat slušný a hlavně stálý zdroj peněz. 

Závěrem dodejme, že se spekuluje i o tom, že Microsoft v červnu na konferenci E3 v Los Angeles odhalí novou generaci Xboxu. Mělo by se jednat konkrétně o dva modely, z nichž jeden bude výkonný po vzoru Xboxu One X a druhý spíše cenově dostupnější.

Microsoft uvede konzoli Xbox One S bez mechaniky
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama