microsoft-uzavrel-koalici-s-hp
Novinka Microsoft uzavřel koalici s HP

Microsoft uzavřel koalici s HP

Stančík Martin

Stančík Martin

14. 12. 2006 00:00 1

S tím, že je "Hewlett-Packard nejvšestranějším partnerem", kterého Microsoft mezi 640 000 parnery má, softwarový gigant oznámil, že společně s touto společností uzavřel koalici.

Reklama

Spolupráce obou firem se bude odehrávat především ve firemním sektoru a konkrétně půjde o software Microsoftu implementovaný na hardaru HP. Na tiskové konferenci včera večer představitelé obou korporací nastínili, i když místy velmi nejasně, nový pracovní vztah mezi HP a Microsoftem, který je započet dneškem.

Která z firem tedy bude zákazníkům nabízet svá řešení a kdo bude vytvářet marketing? "Bude záležet na konkrétní situaci, první impuls může přijít od Microsoftu, avšak klidně také od HP, nebo od jednoho z našich čtyř parnerů, se kterými spolupracujeme," odpověděla Ann Livermore z HP. "Síla je v tom, že bychom měli být díky partnerům, které má HP nebo Microsoft schopni pokrýt prakticky celý svět. V některých případech může jít jen o jednoduchou implementaci serveru se softwarem, jindy půjde o mnohem komplexnější řešení, které budou vyžadovat konzultaci a design nebo jiné služby."

Zdroj: Betanews

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama