minecraft-dota
Novinka Minecraft: Dota

Minecraft: Dota

Jaroslav Lexa

Jaroslav Lexa

16. 4. 2012 12:00 4

Minecraft je úspěšnou herní hříčkou, kterou hrají miliony lidí. Článek obsahuje video modifikace Dota, který byla původně pro Warcraft 3.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
16
Reklama

Minecraft není v plné verzi ještě ani půl roku a je v něm zaregistrovaných už více jak 26 milionů uživatelů, přičemž pětina z nich si hru i zakoupila (5 milionů lidí). Ve hře je všechno vytvořené z kostiček a vy jako hráč si můžete kolem sebe vystavět zubatý svět přesně podle vašich představ. V noci pak hru komplikují nepřátelé, takže dojde i na ozbrojené potyčky.
 

Od modu Dota neočekávejte nějaké lelkování při výstavbě architektonických skvostů. Jde o takzvanou MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) hru, která je zaměřená na akci. Oproti původní Dotě která je založená na Warcraftu 3, se Minecraft Dota hraje z pohledu hlavního hrdiny, a je to tedy žánrově víc FPS než strategie.

Nepřehlédněte:
Minecraft vyjde na Xbox 360
Minecraft expanduje, koncem roku vyjde na iOS a Android
Minecraft má přes 20 milionů registrovaných hráčů
Minecraft hlásí 3 miliony prodaných kopií
Vyjde ostrá verze Minecraftu. Přijde na 500 korun

Všechno ostatní z původní Doty zůstalo zachováno, takže se tešte na věže, monstra a konstantní akci, při zachování Minecraftích principů a grafiky.

Zdroj: verge

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama