vyjde-ostra-verze-minecraftu-prijde-na-500-korun
Apple Novinka Vyjde ostrá verze Minecraftu. Přijde na 500 korun

Vyjde ostrá verze Minecraftu. Přijde na 500 korun

Mirek Kočí

Mirek Kočí

17. 11. 2011 11:00 14

Zítra bude oficiálně dostupná plná verze hry, ve které hráči pomocí kostek mohou budovat vlastní svět. Vývojáři ze studia Mojang dokázali, že to jde i bez nadupané grafiky.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
15
Reklama

Po dvou a půl letech končí fáze testování indie titulu Minecraft. Ostrá verze vyjde oficiálně v pátek 18. listopadu. Informuje o tom server techPowerUp!.

Nepřehlédněte:

Minecraft expanduje, koncem roku vyjde na iOS a Android

Hra je založena na těžení nejrůznějších surovin a následném stavění propracovaných budov. Herní náplň lze přirovnat k tradiční plastové hře LEGO. Vývojáři pochopili, že v jednoduchosti je krása. Minecraft do této chvíle eviduje čtyři miliony prodaných kopií. Od uvedení alfa verze v květnu 2009 přilákal více než šestnáct milionů uživatelů.

Spokojení jsou nejenom hráči, ale také zaměstnanci studia Mojang a především Markus Persson, jemuž hra vygenerovala miliony dolarů.

Finální verze Minecraftu se bude prodávat za 20 euro. Dostupná je i odnož hry pro mobilní platformy Android a iOS. Kdo nezkusil možnosti náhodně generovaného světa, o hodně přichází.

Vyjde ostrá verze Minecraftu. Přijde na 500 korun
i Zdroj: PCTuning.cz

Zdroj: 1 2

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama