minecraft-education-edition-je-dostupny-pro-pocitace-s-chrome-os
Novinka Minecraft Education Edition je dostupný pro počítače s Chrome OS

Minecraft Education Edition je dostupný pro počítače s Chrome OS

Mirek Kočí

Mirek Kočí

10. 8. 2020 14:00

Na počítače, které využívají operační sytém Chrome OS, míří speciální verze hry Minecraft. Upozornily na to společnosti Microsoft a Google.

Reklama
Reklama

Populární hra, ve které musí hráč nasbírat materiál na stavbu obydlí a výrobu nástrojů, aby se tak ochránil proti nočním příšerám, dostala novou verzi. Minecraft Education Edition vyšla už dříve pro zařízení se systémy Windows 10, macOS a iPadOS. Nyní je doplňuje varianta pro Chromebooky. Titul mohou momentálně získat školy prostřednictvím licencí Microsoft 365 for Education (A3 nebo A5).

Education Edition přináší oproti klasické hře například sadu speciálních bloků určených pro vzdělávání, speciální funkce pro správu třídy, které umožní studentům udržet zájem o danou aktivitu nebo vylepšený multiplayer, díky kterému může až 30 studentů spolupracovat v Minecraft světě bez nutnosti samostatného serveru. Education také lépe rozvíjí dětskou kreativitu, fantazii a oproti standardní verzi i jemnou motoriku.

 Minecraft Education Edition je dostupný pro počítače s Chrome OS

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning