minecraft-je-nyni-k-dispozici-i-pro-windows-phone
PCTuning Novinka

Minecraft je nyní k dispozici i pro Windows Phone

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
11. 12. 2014 14:00 5 Sdílej:

Nový majitel Minecraftu, společnost Microsoft vydala populární sandboxovou hru ve verzi pro Windows Phone. Hru si můžete stáhnout z Windows Phone Store za 140 korun. 

Reklama
Reklama

Minecraft pro platformu Windows Phone je prakticky identický s verzemi hry pro Android a iOS. Tzv. verze Pocket Edition se pak od verze pro počítače liší přepracovanými ovládacími prvky a jistým zjednodušením, plus samozřejmě o něco menší nabídkou prvků a předmětů.

Minecraft na mobilech můžete hrát v survival i kreativním módu a to sami, či skrze Wi-Fi s hráči po internetu. Jediné omezení je, že ho rozjedete pouze na Windows Phone 8.1.

Extrémně populární hra, která by se dala popsat jako takové videoherní LEGO, je vedle Windows Phone dostupná i na spoustě dalších platforem včetně Androidu, iOS, PC, Linuxu, Macu, Xboxu 360, PlayStationu 3, Xboxu One, PlayStationu 4, PlayStationu Vita a Raspberry Pi. 

Zdroj: GameSpot

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning