mobilni-prohlizec-opera-mini-trha-rekordy-pouziva-ho-jiz-85-5-milionu-lidi
Software Novinka Mobilní prohlížeč Opera Mini trhá rekordy! Používá ho již 85,5 milionu lidí

Mobilní prohlížeč Opera Mini trhá rekordy! Používá ho již 85,5 milionu lidí

Lukáš Voříšek

Lukáš Voříšek

22. 1. 2011 15:00 9

Oblíbený mobilní prohlížeč využívá čím dál více uživatelů, kteří touží po pohodlnějším surfování.

Reklama
Reklama

V prosinci minulého roku využívalo služeb internetového prohlížeče Opera Mini více než 85,5 milionů uživatelů, informuje Opera na svých oficiálních webových stránkách. Ze zprávy také vyplívá, že proti listopadu počet uživatelů narostl o 5,5 milionu - 6,8 procent. Nárůst zaznamenala i v počtu načtených stránek - 4,7 procenta navíc oproti listopadu. To znamená 46,7 miliard prohlédnutých internetových stránek během jednoho měsíce. Operu Mini stále nejvíce využívají majitelé telefonů Nokia, přičemž vede oblíbený model Nokia 6300. I zde je však znát mírně klesající popularita finského výrobce a více se v první desítce oběvují modely dalších předních výrobců.

Mobilní prohlížeč Opera Mini trhá rekordy! Používá ho již 85,5 milionu lidí

Opera Mini je oblíbená díky své rychlosti a datové úspoře, kterou díky zmenšování obsahu na straně serveru přináší. Díky podpoře téměř všech mobilních systémů je snadno a zdarma dostupná pro každého. Aktuální verzi Opery pro mobilní zařízení stahujte zde: http://www.opera.com/mobile/download/

Nepřehlédněte:

Zdroj: Opera

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning