monstrozni-chladic-cooler-master-wraith-ripper-dorazi-koncem-zari
PCTuning Novinka

Monstrózní chladič Cooler Master Wraith Ripper dorazí koncem září

mirek-koci
Mirek Kočí
15. 8. 2018 15:30 3 Sdílej:

Cooler Master představuje oficiální chladič druhé generace procesorů Ryzen Threadripper, který byl navržen tak, aby odvedl až 250W tepelné zatížení.

Reklama
Reklama

Wraith Ripper, jak se novinka jmenuje, disponuje dvěma oddělenými věžemi, do kterých je teplo přiváděno prostřednictvím sedmi heat-pipe trubicemi. Pod speciálním krytem Wraith Armour pomáhajícím proudění vzduchu a mezi oběma pasivy se skrývá 120mm ventilátor, který aktivně nasává a tlačí vzduch skrze radiátory.

Systém instalace chladiče Wraith Ripper je nejjednodušším pro uchycení TR4. „Čtyři dlouhé šrouby jdoucí od shora chladiče až na samou základnu umožňují jeho snadné upevnění bez nutnosti složitě manipulovat v blízkosti procesoru. V návaznosti na snadný systém ukotvení poskytuje chladič zároveň dostatek prostoru pro paměti,“ uvádí Cooler Master.

Střídmý černý design chladiče obohacuje nastavitelné RGB LED podsvícení jdoucí ve dvou liniích od základny napříč chladičem a vrchní kryt s AMD Ryzen Threadripper logem. Uživatelům je prostřednictvím dostupného softwaru Wraith Ripper umožněno nastavení rychlosti, barev a různých režimů podsvícení.

Cooler Master Wraith Ripper bude v Evropě k dispozici od 27. září a doporučenou koncovou cenu 119 eur s DPH (3 100 Kč).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning