motorola-predstavi-novy-smartphone-s-androidem-13-kvetna
Novinka Motorola představí nový smartphone s Androidem 13. května

Motorola představí nový smartphone s Androidem 13. května

Mirek Kočí

Mirek Kočí

2. 5. 2014 18:00

V úterý 13. května Motorola oficiálně odhalí nový chytrý telefon se systémem Android. Vyplývá to z pozvánky, kterou začala rozesílat vybraným médiím.

Reklama

Firma, kterou za 2,91 miliardy dolarů (asi 60 miliard korun) v lednu od Googlu koupilo čínské Lenovo, by měla na speciální akci v Londýně představit superlevný hit s názvem Moto E. Naznačuje to samotná pozvánka, kde najdeme frázi „priced for all“ (což lze přeložit jako cenově dostupný).

Moto E má být přístroj s vcelku základní výbavou a velmi nízkou cenou. Mluví se o ceně 100 dolarů, tedy v přepočtu necelé dva tisíce korun bez daní. Telefon by měl dostat 4,3palcový displej s rozlišením 540 × 960 pixelů, dvoujádrový procesor s taktem 1,2 GHz a údajně i slušný 1 GB paměti RAM.

Vnitřní paměť má mít kapacitu 4 GB a na rozdíl od Moto G ji bude možné rozšířit kartami microSD. Fotoaparát má mít rozlišení pět megapixelů a operačním systémem bude Android 4.4 KitKat.

Spekuluje se, že by na tiskové konferenci mohlo dojít také k představení chytrých hodinek Moto 360, ale podle nás to příliš pravděpodobné není.

Zdroj: GSMArena

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama