motorola-vydava-android-9-0-pie-pro-moto-z3-play
Novinka Motorola vydává Android 9.0 Pie pro Moto Z3 Play

Motorola vydává Android 9.0 Pie pro Moto Z3 Play

Mirek Kočí

Mirek Kočí

25. 2. 2019 19:00

Motorola uvádí Android 9.0 Pie pro telefon Moto Z3 Play. Uživatelé v USA jsou první, kteří aktualizaci obdrží. V České republice bude aktualizace dostupná během následujících týdnů.

Reklama

Nový update přinese nejen nové bezpečnostní záplaty, ale také především novou verzi systému s řadou možností. Mezi nimi bude i nová intuitivní navigace, která umožní spravovat aplikace kliknutím na jedno tlačítko. Tato funkce bude dostupná pouze skrze Moto experiences. Nebude chybět ani vylepšený mód „Nerušit“, který zajistí klid během pracovních schůzek. Funkce „Adaptivní baterie“ se přizpůsobí užívání telefonu a spotřebuje energii jen na ty aplikace, které nejvíce používáte. Nová rozdělená obrazovka zase potěší nejvíc ty, kteří rádi využívají několik aplikací najednou.

Android 9.0 Pie umožní také nastavení libovolného limitu na různé aplikace, webové stránky či sociální sítě, a to díky funkci hlídání času. Pokaždé, když překročíte nastavený limit, se vám aplikace sama vypne a jedinou cestou, jak jí znovu zapnout, je jít do nastavení a limit si nově přenastavit. Touto cestou se telefon stará o to, abyste ho používali pouze pro vhodné a praktické věci.

 Motorola vydává Android 9.0 Pie pro Moto Z3 Play
i Zdroj: PCTuning.cz

Aktualizace přináší také vylepšené Rychlé volby, lepší ovládání hlasitosti, jednodušší správu upozornění a mnohem více. Nakonec, ovládání hlasitosti budete moci používat jako nastavení hlasitosti pro vaše upozornění či jako ovládání médií.

Moto Z3 Play je smartphone s šestipalcovým displejem s rozlišením 2 160 × 1 080 px, procesorem Snapdragon 636 a 4 GB operační paměti. Pro data výrobce vyhradil paměťovými kartami microSD rozšiřitelné 64GB úložiště. Zadní fotoaparát je duální kombinující 12Mpx a 5Mpx snímač, selfie kamerka nabízí rozlišení  osm megapixelů.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama