msi-a-amd-pripravuji-combat-crate-balicek-s-procesory-ryzen-a-grafikou-rx-580
PCTuning Novinka

MSI a AMD připravují Combat Crate balíček s procesory Ryzen a grafikou RX 580

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
24. 4. 2018 13:00 4 Sdílej:

Společnost MSI navázala spolupráci s AMD na vytvoření balíčku komponent zaměřených na hráče, které se mají skládat s procesoru Ryzen, základní desky a grafické karty.

Reklama
Reklama

Součástí tohoto balíčku, který by snad mohl být výhodnější než samostatně koupené komponenty, budou procesory Ryzen 5 1600, nebo Ryzen 7 1700 společně se základní deskou MSI B350 Tomahawk a grafickou kartou MSI RX 580 Armor. S přicházející řadou procesorů Ryzen 2000 a základních desek s čipsetem B450 je pochopitelným krokem obou výrobců snaha o vyprázdnění zásob produktů své předchozí generace. A právě o to se má patrně postarat právě Combat Crate.

Kombinace procesoru Ryzen  5 1600 a grafické karty RX 580 může být docela zajímavou kombinací pro hraní v rozlišení Full HD. Rozhodně se ale jedná i o vzhledově přitažlivé kombo. Klíčovým faktorem ale bude rozhodně cena tohoto balíčku vůči cenám jednotlivých komponent. Otázkou také zůstává, zda bude Combat Crate k dostání také na našem trhu. 

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning