msi-uverejnilo-tbp-karet-geforce-rtx-3000-ve-svych-noteboocich
Novinka MSI uveřejnilo TBP karet GeForce RTX 3000 ve svých noteboocích

MSI uveřejnilo TBP karet GeForce RTX 3000 ve svých noteboocích

Mirek Kočí

Mirek Kočí

28. 1. 2021 09:30

Nvidia před časem vyzvala výrobce, aby ve specifikacích svých nových notebooků s grafikami GeForce RTX 3000 začali uvádět údaj o TBP, aby se zákazníci v záplavě všech těch verzí lépe orientovali.

Reklama
Reklama

AiB partneři však na výzvu Nvidie nereagovali. Žádost vyslyšela jen neznámá firma XMG. Mezi velkými hráči, kteří prosbu ignorují, je i MSI. To prostřednictvím svých zaměstnanců uvedlo, že pro každý region existuje mnoho variant notebooků a tak uvádět obecně platné hodnoty TBP by prostě bylo nemožné. To je samozřejmě úplný nesmysl. Jednotlivé verze notebooků specifické pro daný region se liší zpravidla pouze rozložením klávesnice nebo napájecím napětím a kabeláží.

Na druhou stranu MSI hodnoty TBP u svých notebooků zveřejnilo alespoň nyní na YouTubu v pravidelném vysílání MSI Insider. Na svých webových stránkách ale zatím nic nezměnilo. A je otázkou, jestli se v tomto směru někdy ke změně dojde.

MSI uveřejnilo TBP karet GeForce RTX 3000 ve svých noteboocích
i Zdroj: Pctuning

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning