Multiplayerová střílečka Back 4 Blood nabídne DLSS
PCTuning Novinka

Multiplayerová střílečka Back 4 Blood nabídne DLSS

Mirek Kočí

Mirek Kočí

20. 7. 2021 14:15

Společnost Nvidia oznamuje, že technologie DLSS se objeví v očekávané kooperativní zombie akci Back 4 Blood od Turtle Rock Studios, autorů legendárního titulu Left 4 Dead, a to už v okamžiku uvedení hry do prodeje. V obchodech se má objevit 12. října letošního roku.

Reklama
Reklama

Ještě tento měsíc, 29. července, pak dorazí hra Escape From Naraka od XeloGames, indonéského nezávislého vývojáře. Hra přijde s raytracovanými odrazy a stíny, nabídne i RTX Globální osvětlení. O výkon navíc se postará opět technologie DLSS, která byla v průběhu července zpřístupněna ve 3 dalších hrách. Konkrétně jde o tituly F1 2021, Red Dead Redemption 2 a Rust.

Nvidia DLSS pomocí AI (umělé inteligence) zvyšuje snímkovou frekvenci. Hráčům díky tomu poskytuje výkon navíc pro maximální nastavení kvality nebo zvýšení rozlišení. Výrobce avizuje velký nárůst výkonu při zachování kvality obrazu srovnatelné s nativním vykreslováním ve všech rozlišeních, dokonce i 1080p. (Full HD).  

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning