na-sid-display-week-je-k-videni-budoucnost-displeju
Novinka Na SID Display Week je k vidění budoucnost displejů

Na SID Display Week je k vidění budoucnost displejů

Mirek Kočí

Mirek Kočí

18. 6. 2019 20:00 3

V San Jose se tento týden koná akce s názvem SID Display Week, kde jsou k vidění nejnovější displeje a panely. Mezi horké novinky patří i rolovatelné displeje společnosti BOE, který najdou v budoucnu uplatnění v celé řadě zařízení: například v infotainmentech automobilů nebo v tabletech a chytrých telefonech.

Reklama

Jedna z prezentovaných ohebných novinek má v rozloženém stavu velikost 12,3 palce, do kterého se snadno dostane ze zhruba sedmipalcové úhlopříčky. U tohoto panelu by nás tak vůbec nepřekvapilo, kdyby našel uplatnění v zařízeních, které budou kombinovat to nejlepší ze světa smartphonů a tabletů. Zahájení hromadné produkce tohoto rolovatelného displeje zatím nemá své datum. Panel má navíc docela lesklý povrch, takže jeho čitelnost na přímém slunci asi nebude bůhvíjaká.

Společnost BOE se dlouhodobě soustředí na výrobu displejů, mimo jiné i těch pro smartphony. Podnik již delší dobu dodává dotykové panely firmě Huawei, která je využila v telefonech Mate 20 Pro a P30 Pro.

BOE v San Jose prezentovalo i vlastní prototyp skládacího telefonů a další zajímavé produkty. Vše podstatné ukazuje video:

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama