na-strilecce-call-of-duty-modern-warfare-3-pracuji-tri-studia-hra-vyjde-v-listopadu
Novinka Na střílečce Call of Duty: Modern Warfare 3 pracují tři studia. Hra vyjde v listopadu!

Na střílečce Call of Duty: Modern Warfare 3 pracují tři studia. Hra vyjde v listopadu!

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 1. 2011 12:00 20

Infinity Ward na hru nestačí a tak byla Activision povolána další dvě studia.

Reklama
Reklama

S nástupem nového kalendářního roku se začínají objevovat střípky o připravované hře Call of Duty: Modern Warfare 3. Podle dosud obvyklého scénáře, kdy obrok dochází ke střídání, by se mělo jednat o počin z dílen Infinity Ward. Podle osoby blízké celému projektu ale vývojáři hru nedokážou v termínu dokončit a tak shánějí výpomoc. Tou mají být zástupci studia Sledgehammer Games, kteří na svých stránkách nově hledají zaměstnance, kteří by s vývojem dalšího dílu Call of Duty pomohli.

Podle deníku L.A. Times studia intenzivně pracují na kampani pro jednoho hráče, aby byla připravena do listopadového vydání hry. Mezitím se objevují zprávy, že Activision do zbraně povolal ještě třetí studio, Raven Software, kteří by se měli soustředit výhradně na režim více hráčů. Doufejme, že se výsledek podaří nakonec sjednotit do jediného kompaktního celku bez slabin a nevzejde z něj jen kočkopes, který řadu hráčů naštve.

Na střílečce Call of Duty: Modern Warfare 3 pracují  tři studia. Hra vyjde v listopadu!

Zdroj: 1 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning