na-tuzemsky-trh-miri-notebook-dynabook-portege-x40-j
Novinka Na tuzemský trh míří notebook Dynabook Portégé X40-J

Na tuzemský trh míří notebook Dynabook Portégé X40-J

Mirek Kočí

Mirek Kočí

21. 4. 2021 07:45

Dynabook představuje na českém trhu notebook Portégé X40-J, který přináší výbavu pro každodenním profesionální využití na cestách. Ve výbavě má všechny tři konfigurace 14palcový Full HD displej s antireflexní úpravou či podsvícenou pohodlnou klávesnici.

Reklama
Reklama

Počítač s hliníkovým šasi splňuje vojenské standardy MIL STD 810G a odolá tak i náročným pracovním podmínkám. Nový je také systém chlazení Airflow, který zajistí ve spojení s inovovanými gumovými podložkami efektivní chlazení i při využití maximálního výkonu. Až 14hodinovou výdrž na baterii doplňuje funkce rychlého nabíjení se schopností dobít během pouhých 30 minut baterii na 40 % její kapacity. Notebooky je vybaven operačním systémem Windows 10 Pro.

Dále je Portégé X40-J vybaven dvěma porty USB-C s podporou Thunderbolt 4, dvěma rozhraními USB 3.1, 3,5mm audio jackem a také HDMI konektorem v plné velikosti. Bezdrátovou komunikaci zajišťuje adaptér Intel Wi-Fi 6 a rozhraní Bluetooth.

Všechny tři nové konfigurace mají integrovanou čtečku SmartCard a jejich SecurePad nabízí čtečku otisků prstů. Počítače také využívají kombinaci vlastního dynabook systému BIOS, hardwaru i softwaru a přidávají možnost šifrování uložených dat pomocí hardwarového čipu TPM 2.0 a možnost biometrického ověření obličeje. Soukromí uživatele pomáhá také udržovat posuvná závěrka webové kamery. Nechybí ani slot pro bezpečnostní zámek.

Na tuzemský trh míří notebook Dynabook Portégé X40-J
i Zdroj: Pctuning

K notebooku získají zákazníci tříletou On-site záruku s opravou u zákazníka a reakcí servisu do druhého pracovního dne od nahlášení závady. Všechny tři zástupci řady X40-J, které se dostávají na náš trh, jsou osazeny rychlým SSD o velikosti 512 GB.

Tři konfigurace na českém trhu

Základním modelem je Portégé X40-J-12E s procesorem Intel Core i5 (1135G7) a 8 GB operační paměti s koncovou doporučenou cenou 35 690 Kč včetně DPH. Náročnější zákazníci mohou vybírat mezi notebookem Portégé X40-J-12F s procesorem Intel Core i7 (1165G7) a 8 GB RAM dostupným za 38 120 Kč nebo stejnou konfigurací Portégé X40-J-12M s rozšířenou kapacitou operační paměti na 16 GB, která je na trhu za 40 540 Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning