nadstavba-one-ui-2-5-smeruje-na-dalsi-telefony-samsung-galaxy
Novinka Nadstavba One UI 2.5 směřuje na další telefony Samsung Galaxy

Nadstavba One UI 2.5 směřuje na další telefony Samsung Galaxy

Mirek Kočí

Mirek Kočí

6. 9. 2020 16:00

Samsung v posledních měsících ukazuje, jak má vypadat příkladná softwarová podpora. Poté, co nejnovější verzi svého uživatelského prostředí One UI 2.5 dodal na telefony S20, S20+ a S20 Ultra, nyní distribuuje update i na starší modely ze sérií S10 a Note 10.

Reklama
Reklama

Firmware nepřináší pouze vylepšenou nadstavbu One UI 2.5 s novinkami, ale také zářijovou aktualizaci bezpečnostních záplat. Aktualizace má pro všechny smartphony velikost kolem jednoho gigabajtu a pro její stažení tak doporučuje použít stabilní Wi-Fi připojení.

Nejvýznamnější novinkou v One UI 2.5 je režim DeX v bezdrátové formě. Tato funkce byla po několik týdnů exkluzivní pouze pro Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra, ale nyní k ní mají přístup i majitelé telefonů Galaxy S20, S10 a Note 10. Další významnou změnou je Pro režim při nahrávání videa a nově lze také natáčet video v 8K rozlišení v kinoformátu 21:9. Samsung inovoval i nativní klávesnici a tak s ní lze nově okamžitě vyhledávat na YouTube.

Už jste svůj telefon na One UI 2.5 aktualizovali? Dejte nám vědět v komentářích!

Nadstavba One UI 2.5 směřuje na další telefony Samsung Galaxy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning