Nechce se vám utrácet za simulátor kočky? Zkuste simulátor lišky zdarma na Epicu
i Zdroj: Infuse Studio
Novinka Nechce se vám utrácet za simulátor kočky? Zkuste simulátor lišky zdarma na Epicu

Nechce se vám utrácet za simulátor kočky? Zkuste simulátor lišky zdarma na Epicu

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

16. 9. 2022 18:15

Kočičí simulátor Stray pobláznil veškeré pařanstvo a všichni se náhle stali milovníky koček. Ale co když kočku nahradíte liškou?

Reklama
Reklama

Místo kočky liška, k tomu prostředí inspirované Islandem, trochu poetična a máme Spirit of the North. Simulátor lišky. Ačkoli simulátor je trochu nadnesené, jde spíš o klasickou adventuru, putování přírodou, řešení logických hádanek, tu a tam něco přehopsat a dál objevovat tajemství malebného světa. V celé hře není jediná řádka textu, připravte se tedy na skutečně spirituální zážitek. 

Hra využívá Unreal Engine 4, tudíž i prezentace obstojí a za zmínku stojí i kvalitní soundtrack. Navíc vás bude ještě provázet po cestě liščí dáma, čím je celé dobrodružství osvěžené. Slabinou bude poměrně krátká herní doba, pouhé tři až čtyři hodiny, ale k tomuto stylu hry, kdy se v podstatě jen touláte krajinou, se to hodí. Nehrozí tak, že vám nuda vybourá futra. Pokud máte pocit, že Stray je příliš drahý špás, zkuste liščí alternativu zdarma.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning