nejnovejsi-huble-bundle-obsahuje-hry-ze-serie-rainbow-six-tom-clancy-s-a-take-klic-do-otevrene-bety-the-division
PCTuning Novinka

Nejnovější Huble Bundle obsahuje hry ze série Rainbow Six (Tom Clancy‘s) a také klíč do otevřené bety The Division

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

11. 1. 2016 13:00 5

Pokud jste fanoušky akčních her ze série Tom Clancy‘s, máte jedinečnou příležitost nakoupit si jich hned několika a to za velmi solidní cenu. Charitativní organizace Humble Bundle totiž tentokrát spřáhla síly s vydavatelem Ubisoft a přináší vám týdenní balíček plný kvalitních titulů. A když se plácnete přes kapsu, budete si k tomu moci zajistit i vstup do plánované bety dlouho očekávané hry The Division.

Reklama
Reklama

Aktuální balíček je rozdělený na 4 stupně. Za cenu dolar a více dostanete tituly Tom Clancy’s Rainbow Six, Tom Clancy’s Rainbow Six 3 Gold, Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas, Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory a Tom Clancy’s Ghost Recon.

Nejnovější Huble Bundle obsahuje hry ze série Rainbow Six (Tom Clancy‘s) a také klíč do otevřené bety The Division

Za cenu vyšší, než je průměrně zaplacená částka na jednoho zákazníka potom dostanete navíc ještě Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas 2, Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction, Tom Clancy’s Splinter Cell a zmiňovaný přístup do bety Tom Clancy’s The Division. Ale vzhledem k tomu, že průměrná aktuálně zaplacená částka na jednoho zákazníka (9,84 dolaru) je stejná jako cena, kterou musíte zaplatit za další stupeň, doporučuji vám připlatit si několik korun navíc a za 10 dolarů získat navíc Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist a Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier.

A nakonec čtvrtý stupeň vás vyjde na pevnou cenu 75 a více dolarů, přičemž získáte předobjednávku Tom Clancy’s The Division, tričko s Tom Clancy’s motivem a 66% slevu až na 3 hry od Ubisoftu v obchodu Humble Bundle.

Aktuální nabídka bude k dispozici ještě tři dny. Více informací získáte přímo na stránkách Humble Bundle.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning