Nemáte rádi jakkoli viditelné kabely uvnitř PC? Project Stealth je něco pro vás
i Zdroj: Gigabyte
Novinka Nemáte rádi jakkoli viditelné kabely uvnitř PC? Project Stealth je něco pro vás

Nemáte rádi jakkoli viditelné kabely uvnitř PC? Project Stealth je něco pro vás

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

23. 5. 2022 20:50 1

Konec všem těm ošklivým kabelům! Vnitřek PC bude čistý jako svědomí matky představené.

Reklama
Reklama

Vyřešit a dovedně natahat kabely v PC skříni bývá občas složité. Tedy je to složité jen pokud vám to dělá vrásky, já osobně na to dlabu. Skříň od Fractalu dřepí na zemi a co je uvnitř mě ani za mák nezajímá, stačí aby se kabely necpaly do větráků. Pak jsou tu lidé, kteří mají case třeba na stole, mají prosklenou bočnici a rádi pozorují čistý střídmě osvětlený interiér a obdivují své komponenty. Tací si musí dát velkou práci s tím, aby vše bylo elegantně uspořádané a dráty netrčely do všech směrů.

Pro takové detailisty vytvořila firma Gigabyte takzvaný „Project Stealth“. Jde o soubor základní desky, grafiky a skříně vytvořené speciálně na absolutní ukrytí kabeláže. Motherboard Z690 Aorus Elite má veškeré konektory na zadní straně a právě onen custom case, konkrétně Aorus C300 Glass, je na ni připravený. To samé platí pro napájecí konektory grafiky RTX 3070 Gaming OC 8G. Výsledkem je naprosté odklizení nepěkných kabelů a ten nejčistší možný interiér. Pěkné.

Zdroj: Gigabyte

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning