netgear-nighthawk-rs400-klade-duraz-na-zabezpeceni
Novinka NETGEAR Nighthawk RS400 klade důraz na zabezpečení

NETGEAR Nighthawk RS400 klade důraz na zabezpečení

Mirek Kočí

Mirek Kočí

12. 6. 2019 12:30 1

Společnost NETGEAR uvádí na český trh nový dvoupásmový Wi-Fi router řady Nighthawk s vestavěnou bezpečnostní službou Armor. Novinka nabízí vedle rychlého připojení také kvalitní zabezpečení celé domácí sítě i zařízení k ní připojených.

Reklama

Dvoupásmový Wi-Fi router Nighthawk RS400 pohání dvoujádrový procesor, který v kombinaci s Wi-Fi standardem AC2300 a technologiemi MU-MIMO, Dynamic QoS a Smart Connect poskytuje připojení s maximální teoretickou propustností až 2,3 Gb/s (1 625 Mb/s v 5,0GHz pásmu a 600 Mb/s v 2,4GHz pásmu). Pokrytí napříč celou domácností zajišťuje trojice odnímatelných externích antén a součástí routeru je také pět gigabitových ethernetových portů (1× WAN a 4× LAN) a dva USB porty.

Špičkové zabezpečení domácí sítě a všech zařízení k ní připojených poskytuje automatické tříleté předplatné služby Armor s podporou Bitdefender Total Security. Jejím prostřednictvím je zařízení schopno detekovat a následně blokovat kybernetické hrozby, jako jsou typicky viry, spamy, malware, spyware, spyboty, ransomware, phishing či botnety. Uživatel je o veškerých potenciálních hrozbách a jejich blokaci okamžitě informován prostřednictvím mobilní aplikace Nighthawk.

NETGEAR Nighthawk RS400 klade důraz na zabezpečení
i Zdroj: PCTuning.cz

Součástí bezpečnostní výbavy routeru Nighthawk RS400 je také podpora VPN, ochrana v rámci jednotlivých standardů (802.11i, 128bitové šifrování AES s PSK), dvojnásobná firewall ochrana (SPI a NAT), prevence před útoky DoS, oddělený přístup pro hosty, podpora https připojení, rodičovská kontrola Circle a automatické aktualizace firmwaru.

Router Nighthawk RS400 lze snadno a rychle instalovat, konfigurovat a spravovat prostřednictvím mobilní aplikace Nighthawk. Zařízení je také kompatibilní s hlasovou službou Amazon Alexa.

Cena a dostupnost

Router Nighthawk RS400 je v prodeji za koncovou cenu 6 890 korun.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama