netgear-prodava-novy-vpn-router-se-vzdalenou-spravou
Novinka NETGEAR prodává nový VPN router se vzdálenou správou

NETGEAR prodává nový VPN router se vzdálenou správou

Mirek Kočí

Mirek Kočí

11. 9. 2018 13:30

Společnost NETGEAR uvádí na trh první firemní VPN router řady Insight, který by měl zajistit bezpečný přístup k firemnímu intranetu odkudkoli na světě. Router lze vzdáleně spravovat a monitorovat prostřednictvím mobilní aplikace či webového portálu.

Reklama

Mnoho podniků v dnešní době řeší způsob, jakým mohou bezpečně sdílet vlastní síťové zdroje se svými pobočkami a externími zaměstnanci. Nový firemní VPN router NETGEAR Insight BR500 se zabudovanou bránou firewall umožňuje těmto subjektům jediným kliknutím na jejich mobilním zařízení vytvořit zabezpečenou virtuální privátní síť (VPN), jež jim okamžitě poskytne přístup k datům a zařízením umístěným ve firemní síti. Insight BR500 navíc umožňuje propojit až tři geograficky vzdálené kanceláře současně a vzájemně mezi nimi sdílet dostupné IT zdroje, jako jsou souborové servery či NASy.

NETGEAR prodává nový VPN router se vzdálenou správou
i Zdroj: PCTuning.cz

Snadnou instalaci routeru a následný přístup k interním firemním zdrojům zajišťuje mobilní aplikace a cloudový portál NETGEAR Insight. Jejich prostřednictvím lze zařízení také kdykoli a odkudkoli spravovat a monitorovat a získat tak potřebná data nejen o samotném routeru (teplota, přenosová rychlost portů, využití paměti či CPU), ale i o VPN připojení (stav, počet připojených uživatelů, způsob ověřování, aktuální síťový provoz, navštívená místa v síti skrze portál pro hosty, připojené stránky, objem vyměněných dat a časové spojení) či schopnosti brány firewall chránit proti vniknutí a zajistit tak vysokou bezpečnost dat.

Router NETGEAR Insight BR500 je v prodeji za doporučenou koncovou cenu 7 200 korun s DPH.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama