netgear-uvadi-premiovy-mobilni-router-nighthawk-m2
Novinka Netgear uvádí prémiový mobilní router Nighthawk M2

Netgear uvádí prémiový mobilní router Nighthawk M2

Mirek Kočí

Mirek Kočí

24. 7. 2019 18:30 9

Společnost Netgear představil svůj nejrychlejší LTE mobilní router Nighthawk M2. Novinka má nabízet rychlé a bezpečné internetové připojení, ať už budete kdekoli.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
16
Reklama

Dle výrobce mobilní router Nighthawk M2 zajišťuje spolehlivé přenosné LTE připojení pro až dvacet mobilních zařízení současně. Může se tak stát ideálním řešením zejména pro rodiny na dovolené, pracovníky v terénu, externisty či instituce operující v oblastech, kde není k dispozici Wi-Fi připojení.

Router podporuje dvoupásmové 802.11ac připojení, které společně s technologií 4GX LTE Cat 20 doplněnou o pětipásmovou CA a 4×4 MIMO poskytuje rychlost stahování dat až 2 Gb/s, resp. nahrávání dat až 150 Mb/s.

Po propojení mobilního routeru s mediálním zdrojem prostřednictvím zabudovaného USB portu lze využívat streamingu multimédií do všech připojených zařízení. Nighthawk M2 je rovněž vybaven ethernetovým LAN/WAN portem a dvojicí TS-9 rozhraní sloužících k zapojení dodatečných externích 3G/4G antén.

Netgear uvádí prémiový mobilní router Nighthawk M2
i Zdroj: PCTuning.cz

Nighthawk M2 lze snadno konfigurovat prostřednictvím 2,4palcového barevného dotykového displeje a mobilní aplikace Netgear Mobile. Obě možnosti kromě ovládání klíčových funkcí routeru včetně zabezpečení a správy připojených zařízení nabízejí uživatelům také nepřetržitou kontrolu využití dat či prohlížení multimediálních souborů na mobilním routeru a jejich přehrávání na vybraném mobilním zařízení. Nový Nighthawk také obsahuje akumulátor s kapacitou 5 040 mAh, díky němuž zvládne až jedenáctihodinový nepřetržitý provoz na jedno nabití.

Cena a dostupnost

Mobilní router Nighthawk M2 je k dostání za doporučenou koncovou cenu 12 550 korun.

Netgear uvádí prémiový mobilní router Nighthawk M2
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama