nokia-chysta-spickovy-smartphone-lumia-1820
PCTuning Novinka

Nokia chystá špičkový smartphone Lumia 1820

Mirek Kočí
Mirek Kočí
29. 3. 2014 10:00 Sdílej:

Nestává se často, aby výrobce příslušenství vyzradil s předstihem parametry dosud nevydaných smartphonů, ale v případě francouzského Noreve výjimka potvrzuje pravidlo.

Reklama
Reklama

Známý výrobce obalů a krytů pro mobilní telefony vyzradil specifikace ne jednoho, ale hned tří utajovaných modelů. Jeden vyrobí Nokia, dva ponesou logo Samsung.

Nokia Lumia 1820 má být špičkový telefon s 5,2" displejem a 2K rozlišením, procesorem Snapdragon 805 a 3 GB operační paměti. S největší pravděpodobností se představení tohoto špičkového telefonu dočkáme 2. dubna.

V případě Samsungu trh obohatí dva modely z řady Galaxy S. První novinkou bude hybridní fotosmartphone S5 Zoom s 4,8" displejem a dvacetimegapixelovým snímačem.

Uvedena na trh bude i zmenšená varianta topmodelu Galaxy S5 s přídomkem mini. Dostatek výkonu telefonu zajistí procesor Snapdragon 800. Android má být zastoupen starší verzí 4.3 Jelly Bean.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning