nova-pocitacova-skrin-cm-mastercase-maker-5t-cili-na-hrace
PCTuning Novinka

Nová počítačová skříň CM MasterCase Maker 5t cílí na hráče

mirek-koci
Mirek Kočí
13. 12. 2016 13:30 Sdílej:

Původní verze (MasterCase Maker) debutovala minulý rok na veletrhu Computex a u hráčů díky svým vlastnostem zabodovala. Nástupce, nesoucí v názvu „t“ jako označení turbo edice, jde ještě dál: nabízí odvážnější design a také několik specialit, které každého gamera určitě potěší.

Reklama
Reklama

Počítačová skříň MasterCase Maker 5t je vyvedena v černo-červených barvách a ladí tak s velkou částí základních desek, grafických karet a dalších komponent. Nejedná se však o klasickou červenou barvu, nýbrž speciálně navrženou červenou s odlesky.

Novinka je opatřena dvěma bočními panely z tvrzeného skla, které jsou mírně tónované. Zajímavostí je opatření obou panelů klasickými zámky na klíč. Na vrchní straně se nachází pogumované madlo pro snadné přenášení a velký ovládací panel s USB konektory a tlačítky pro nastavení ventilátorů a podsvícení.

Součástí skříně je také červený magnetický LED pásek a zejména praktický univerzální držák grafických karet přenášející váhu z patic základní desky za účelem snížení rizika případného poškození. Díky použitému FreeForm modulárnímu systému lze navíc snadno využít i další volitelné příslušenství.

Pokud vás skříň MasterCase Maker 5t zaujala, tak vězte, že v prodeji ji najdete za doporučenou koncovou cenu 6 700 Kč s DPH.

Zdroj: CM TZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning