nova-prenosna-blu-ray-vypalovacka-od-lg-v-evrope
Novinka Nová přenosná Blu-ray vypalovačka od LG v Evropě

Nová přenosná Blu-ray vypalovačka od LG v Evropě

Mirek Kočí

Mirek Kočí

6. 2. 2012 11:45 2

Sympatická novinka, která se pyšní tenkým profilem a zaobleným designem, nabídne až šestirychlostní zápis Blu-ray disků a podporu pro LightScribe.

Reklama
Reklama

Jihokorejský konglomerát sídlící v Soulu, společnost LG Electronics, se pochlubil svou novou externí Blu-ray vypalovačkou BP40NS20. Nový model je vybavený rozhraním USB 2.0, přináší podporu formátů Blu-ray 3D a BDXL, oblé tvary a také povrchovou úpravu odolnou proti poškrábání.

Technologie Silent Play se stará o snížení hluku během přehrávání videa, díky funkci Jamless Play je zase možné přehrát i mírně poškozená média, uvádí zpráva. Vyrovnávací paměť je zastoupena 4 MB.

Sluší se také napsat, že mechanika podporuje LightScribe, umožňující vytvořit popis horní strany média. Co se týče rychlostí, tak lze očekávat zápis až 6× na BD-R, 2× na BD-RE, 8× na DVD-R/+R/+RW, 6× na DVD-RW, 5× na DVD-RAM a 24× na CD-R/CD-RW.

V prodeji se poměrně zajímavý produkt ukáže za 109 euro, což je přibližně 2740 korun.

Nová přenosná Blu-ray vypalovačka od LG v Evropě

Zdroj: techPowerUp!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning