nove-obrazky-z-windows-8-1-ukazuji-tlacitko-start-a-vlastni-pozadi-na-uvodni-obrazovce
PCTuning Novinka

Nové obrázky z Windows 8.1 ukazují tlačítko Start a vlastní pozadí na Úvodní obrazovce

Ondřej Košťál
Ondřej Košťál
30. 5. 2013 15:00 29 Sdílej:

Tlačítko Start v novém kabátku se na spodní liště ve velké aktualizaci Windows 8.1 opravdu objeví. Stejně tak přibude možnost změnit pozadí Úvodní obrazovky podle sebe. Nakonec byla potvrzena možnost automatického nastartování do prostředí plochy.

Reklama
Reklama

O starém tlačítku Start se vedou dlouhé diskuse. Výsledkem však pravděpodobně bude, že se opravdu vrátí zpět. S obrázkem z Windows 8.1 přišel Paul Thurrot na svém webu Supersite for Windows. Viditelné tlačítko Start, které vás přepne na Úvodní obrazovku, se po přejetí podbarví barvou, která bude nastavena podle barevného stylu systému.

Spolu s tlačítkem Paul ukázal jednu z dalších novinek. Tou je možnost vlastního pozadí na Úvodní obrazovce s dlaždicemi. Tedy, bude použito to, které je aplikované na ploše. Doposud zde bylo jen pár připravených abstraktních obrázků, které byly v několika barevných provedeních.

Nakonec byla potvrzena i možnost nabootování přímo na plochu, ale v základu je tato funkce vypnuta. Stejně tak je vypnuta funkce stejného pozadí Úvodní obrazovky a plochy. Tlačítko Start v novém Milestone Preview nelze vypnout, takže pravděpodobně se objeví tací, kterým zde zase pro změnu bude vadit. Tlačítko by ale mělo jít později vypnout.

Zdroj: WinSupersite

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning