nove-windows-live-onecare-jiz-30-ledna
Novinka Nové Windows Live OneCare již 30. ledna

Nové Windows Live OneCare již 30. ledna

Stančík Martin

Stančík Martin

23. 1. 2007 00:00

Microsoft plánuje k třicátému lednu vydání nové verze svého bezpečnostního balíku Windows Live OneCare v 16 zemích světa.

Reklama

Nová verze přinese podporu Windows Vista (které budou také představeny v tento den), stejně jako vylepšené skenování virů a spywaru společně s lepšími možnostmi pro zálohování dat. Software bude vydán v šestnácti zemích, původně OneCare odstartoval v květnu 2006 a byl dostupný pouze v USA. Současní vlastníci programu automaticky upgradují na novou verzi.

Pokud se zaregistrují mezi 23. lednem a 12 únorem, dostanou betatesteři současné verze šedesáti procentní slevu na roční předplatné. Normálně OneCare stojí necelých padesát dolarů za licenci pro tři počítače. "Tato nová vydání potvrzují naši snahu v rozšiřování balíku OneCare po celém světě - pro uživatele Windows XP i Vista," řekl Ryan Hamlin. Analytici předpokládají, že si OneCare rychle vybuduje silnou pozici na trhu s bezpečnostními produkty, což může dělat starosti i jeho dlouhodobým partnerům jako McAfee a Symantec.

Zdroj: Betanews

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama