Nový monitor BenQ MOBIUZ EX3415R pro hráče závodních her
i Zdroj: PCTuning.cz
Novinka Nový monitor BenQ MOBIUZ EX3415R pro hráče závodních her

Nový monitor BenQ MOBIUZ EX3415R pro hráče závodních her

Mirek Kočí

Mirek Kočí

13. 8. 2021 12:25

34palcový zakřivený monitor s širokoúhlým poměrem stran 21:9, UWQHD rozlišením 3 440 × 1440 pixelů a poloměrem zakřivení 1900R je určen hráčům závodních her, ale také stříleček a dalších. Celkové ponoření se do hry podporuje integrace zvukového systému treVolo.

Reklama

Výše zmíněné specifikace doplňují další, které dále vylepšují zobrazení. Obnovovací frekvence 144 Hz, odezva 1 ms, podpora AMD FreeSync a HDRi či speciální herní funkce, jako Black eQualizer, to vše je k dispozici. Integrovaný zvukový systém treVolo představuje 2.1kanálový systém, tedy dva 2W reproduktory a 5W subwoofer, a 5 nastavitelných uživatelských zvukových profilů přednastavených pro hraní stříleček, závodních a sportovních her.

BenQ MOBIUZ EX3415R
i Zdroj: PCTuning.cz
BenQ MOBIUZ EX3415R

Stisknutím tlačítka pro split-screen lze aktivovat vizuálně oddělenou oblast pro umístění chatu, herních Youtube návodů nebo Twitch livestreamu. Pohyb v nastavení a přepínání mezi režimy pak usnadňuje dálkové ovládání.

Monitor lze přizpůsobit výškově, ale také jej naklonit i otočit. Je též kompatibilní s profesionálními závodními kokpity. Po technické stránce přináší již zavedené technologie BenQ pro ochranu zraku, redukující škodlivé vlivy zejména při dlouhých herních seancích. Monitor vlastní certifikaci TUV Rheinland za technologie flicker-free a Low Blue Light, které doplňuje také Brightness Intelligence Plus, automaticky upravující jas dle okolního osvětlení.

Cena

BenQ MOBIUZ EX3415R je k dispozici za koncovou cenu 26 490 Kč s DPH.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama