novy-trailer-k-need-for-speed-ukazuje-5-zpusobu-hrani
PCTuning Novinka

Nový trailer k Need for Speed ukazuje 5 způsobů hraní

lucie-jirikova
Lucie Jiříková
6. 9. 2015 09:30 3 Sdílej:

Vydavatel Electronic Arts uveřejnil nový trailer k připravované závodní hře Need for Speed od studia Ghost Games.  Tento trailer upozorňuje na pět možných cest, kterými se v „kompletním rebootu“ série budeme moci vydat.

Reklama
Reklama

Hra bude mít jakýsi reputační systém, v jehož rámci budeme dostávat body za různé činnosti. Pěti cestami hry je přitom myšlena rychlost, styl, tuning automobilů, hra s ostatními členy posádky (multiplayer) a cesta vyhnance (útěk před policií). Samozřejmě i pokud si usmyslíte, že se stanete specialistou na některou ze složek, stejně se alespoň z části budete muset oddávat i některým dalším kratochvílím. Například rychlost ze svého repertoáru rozhodně neškrtnete. Need for speed přece nemá rychlost v názvu jen tak pro nic za nic!

Vedle pěti cest, jimiž se dá v novém Need for Speed vydat, však trailer ukazuje ještě jednu podstatnou věc. Jsou jí záběry z enginu hry, které opět prozrazují, že hra vypadá naprosto famózně. 

Need for Speed vyjde 3. listopadu pro PC a konzole nové generace.

Jak se na ni těšíte?

Zdroj: GameSpot

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning