nubia-x8-uz-neni-tajemstvim
PCTuning Novinka

Nubia X8 už není tajemstvím

Mirek Kočí
Mirek Kočí
25. 4. 2016 15:00 Sdílej:

Na zahraničních serverech se objevily nové informace o připravovaném phabletu Nubia X8. Z nich vyplývá, že přístroj bude nabízen hned v několika variantách, které se od sebe budou lišit výbavou.

Reklama
Reklama

Základní Nubia X8 Lifestyle má dostat velký 6,4palcový Full HD displej, Snapdragon 650, 3 GB operační paměti a 16 GB prostoru pro data.

Dalším modelem, s nímž bychom se měli v obchodech setkat, je Nubia X8 Standard Edition. Tento telefon bude o poznání výkonnější – v jeho nitru bude tepat Snapdragon 820. Další parametry už by však měly zůstat stejné, tedy opět nemají chybět 6,4palcový displej s Full HD rozlišením, 3 GB RAM a 32GB uživatelská paměť.

Velmi dobře vybavená Nubia X8 High Edition pak nabídne se 4GB operační pamětí, 64GB úložištěm a Quad HD displejem. A aby toho nebylo málo, tak se spekuluje také o příchodu modelu X8 PPT, u nějž by mělo dojít k nasazení zbrusu nového procesoru Snapdragon 823 a 6 GB RAM.

Prozatím se neví, kdy k představení telefonů dojde, ale protože různých úniků poslední dobou přibývá, mohli bychom se premiéry nové Nubie dočkat už během několika následujících týdnů.

Zdroj: GSMArena

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning