nvidia-vydala-nove-game-ready-ovladace-pro-mortal-kombat-11
Novinka Nvidia vydala nové Game Ready ovladače pro Mortal Kombat 11

Nvidia vydala nové Game Ready ovladače pro Mortal Kombat 11

Mirek Kočí

Mirek Kočí

24. 4. 2019 12:00

Nové Game Ready ovladače pro Mortal Kombat 11 přinášejí navíc také podporu laptopových grafik řady GTX 16 i desktopové GTX 1650, zvyšují výkon standardu Vulkan ve hře Strange Brigade o 13 %, posilují SLI o 50 % v Anthem a přidávají podporu dalších sedmi G-SYNC monitorů

Reklama
Reklama

Společnost Nvidia dnes vydala Game Ready ovladače pro hru Mortal Kombat 11, které přinášejí také podporu pro notebooky vybavené grafikou série GeForce GTX 16 a také model GeForce GTX 1650. Uživatelé by měli pocítit až 13% nárůst výkonu ve Strange Brigade, kterého nové ovladače dosahují na standardu Vulkan, přičemž mezi další funkce patří podpora standardu SLI v Anthem a sedm nových G-SYNC Compatible monitorů. Nové Game Ready ovladače mají certifikaci Microsoft WHQL. Ovladače Game Ready 430.39 WHQL stahujte ODSUD.

Nvidia rovněž oznámila, že sedm nových monitorů prošlo testy a získalo označení G-SYNC Compatible. Počínaje zítřkem je takových monitorů celkem 24. Mezi sedmi novými G-SYNC Compatible monitory najdeme: Acer KG271, Acer XF240H, Acer XF270H, AOPEN 27HC1R, Asus VG248QG, Gigabyte AORUS AD27QD a LG 27GK750F.

Nvidia vydala nové Game Ready ovladače pro Mortal Kombat 11

Certifikace G-SYNC Compatible se stará o to, aby s rozšiřováním G-SYNC ekosystému rostla i konzistence, co se zobrazovací kvality monitorů týče, a aby zákazníci věděli, u kterých mohou očekávat patřičné hodnoty variabilní obnovovací frekvence (VRR). V rámci G-SYNC Compatible Nvidia spolupracuje s výrobci monitorů a ověřuje, jak využívají podporu protokolu AdaptiveSync. Ty monitory, se kterými je spokojena, obdrží označení „G-SYNC Compatible“.

Nové ovladače přicházejí v neposlední řadě i s podporou desktopových grafik GeForce GTX 1650, laptopových grafik GeForce GTX 1660 Ti a GTX 1650, přičemž jsou kompatibilní i s květnovou aktualizací Windows 10 (zahrnující technologii Variable Rate Shading).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning