odin-nova-full-tower-pocitacova-skrin-od-xigmatek
PCTuning Novinka

Odin – nová full tower počítačová skříň od Xigmatek

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
19. 3. 2014 12:00 Sdílej:

Xigmatek představil svůj nejnovější model high-end počítačové skříně formátu full tower, který je nazván Odin.

Reklama
Reklama

V nabídce společnosti Xigmatek bude tato skříň zařazena pod firemní vlajkovou loď, super tower skříň Elysium. Rozměry skříně jsou 580 × 205 × 495 mm. Skříň je vyrobena z vysoce kvalitní SECC oceli v kombinaci s ABS plastem. Odin nabízí prostor pro instalaci základní desky formátů E-ATX, ATX a micro-ATX a mini-ITX.  

 

Do skříně lze instalovat grafické karty o maximální délce 330 mm, aniž by bylo nutné oddělat pozice pro pevné disky. Když už jsme u disků, uvnitř je dostatek prostoru až pro sedm 3,5palcových disků, z nichž lze každou pozici osadit také 2,5palcovým diskem. K instalaci optických mechanik jsou ve skříni umístěny také tři 5,25palcové pozice.

 

O chlazení se stará jeden přední 140mm ventilátor, společně s jedním zadním 120mm ventilátorem. Vrchní panel je dále osazen dvěma 140mm větráky. O dodatečný přísun vzduchu se dále stará 140mm ventilátor na spodním panelu. Kromě odklopných krytů, které zakrývají mřížky ventilátorů, je na vrchním panelu umístěný také I/O panel s dvojicí portů USB 3.0, dvěma porty USB 2.0 a audio konektory. Tento panel je schován za plexisklem, na němž je vyobrazeno logo společnosti Xigmatek. 

 

Jediné co o skříni zatím není známo, je její cena.

Zdroj: techPowerUp!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning