odstartovala-svatecni-akce-v-battlefieldu-1
Novinka Odstartovala sváteční akce v Battlefieldu 1

Odstartovala sváteční akce v Battlefieldu 1

Mirek Kočí

Mirek Kočí

24. 12. 2016 18:00

Společnost DICE zahajila sérii svátečních akcí. Aby byly vánoční návštěvy na bojištích Battlefieldu 1 obzvlášť radostné a vypečené, připravili si vývojáři pro nás hromadu akcí a dárků.

Reklama

Níže naleznete harmonogram všeho důležitého:

- 21. prosince: Zpřístupní se nová nestandardní hra „Blind Delivery“. Vyzkoušejte unikátní variantu režimu War Pigeons s vypnutou minimapou a arzenálem omezeným na pistole a výbušniny.

- 22. prosince: Psí známka „Vánoční příměří“ pro všechny hráče (jedna na jeden účet). Stačí se přihlásit do Battlefieldu 1 po tomto datu, a bude vaše.

- 22. prosince: Battlefield 1 přivítá nové skiny pro vozidla. Do chystané revize battlepacků jsou zařazené dva skiny pro těžké tanky: mimořádný „SchnucK“ a legendární „Desert Gold“.

- 23.-29. prosince: Všichni hráči, kteří se do Battlefieldu 1 přihlásí v této době, získají battlepack zdarma (jeden na jeden účet.) Chcete vědět, co v něm možná najdete? Zjistíte to na příslušné stránce.

- 23.–29. prosince: Všichni majitelé předplatného Battlefield 1 Premium Pass, kteří se do hry přihlásí od 23. do 29. prosince, dostanou dva prvotřídní battlepacky. (Navíc ke 14 battlepackům, které jsou součástí předplatného Premium.)

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama