onlinovka-world-of-tanks-zamiri-na-steam
Novinka Onlinovka World of Tanks zamíří na Steam

Onlinovka World of Tanks zamíří na Steam

Mirek Kočí

Mirek Kočí

5. 2. 2021 15:27

Wargaming dnes oznámil své plány na uvedení World of Tanks na Steam. Jakmile bude hra na této platformě k dispozici, budou hráči klasické verze pro PC i uživatelé Steamu společně online a budou moci bojovat bok po boku v bitvách PvP, kterými je legendární strategická střílečka F2P známá. Steam verze bude k dispozici pouze pro nové účty, ale bude obsahovat vše, co její klasický protějšek nabízí.

Reklama
Reklama

„Vždy jsme chtěli, aby byl World of Tanks k dispozici všem, takže je přirozeným krokem, že komunitu ze Steamu vítáme v naší rodině, “ řekl Max Chuvalov, ředitel publishingu World of Tanks. „Uživatelé Steamu si brzy budou moci užít tvrdé bitvy, které naše hra poskytuje, a my opravdu doufáme, že se jim budou líbit!“

Hráči na Steamu budou mít k dispozici více než 600 tanků a budou si moci poprvé nezapomenutelné bitvy ve World of Tanks. Steam verze se objeví později v tomto roce. 

Onlinovka World of Tanks zamíří na Steam

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning