opravoval-grafickou-kartu-v-troube-na-misto-museli-vyjet-hasici
Novinka Opravoval grafickou kartu v troubě, na místo museli vyjet hasiči

Opravoval grafickou kartu v troubě, na místo museli vyjet hasiči

Mirek Kočí

Mirek Kočí

26. 4. 2019 16:00 12

Kuriózní případ museli v uplynulých dnech řešit hasiči z Rožnova pod Radhoštěm. V pondělních podvečerních hodinách dostali hlášení o tom, že by mohlo hořet v prostorách jednoho panelového domu. Na místo tak ihned vyrazili s těžkou technikou. Když však k domu, kde mělo k požáru dojít, přijeli, čekalo na ně velké překvapení.

Reklama
Reklama

„Po příjezdu na místo události a vyslechnutí podaných informací od majitele bylo zjištěno, že došlo k zahoření grafické karty, která byla vložena do zapnuté trouby, poté co se majitel pokoušel o opravu dle zhlédnuté internetové diskuze. Oprava se nezdařila,“ uvádí web hasičského sboru města Rožnova pod Radhoštěm. „Jednotka provedla kontrolu místa události a přirozené odvětrání daných prostor.“

Tématu „pečení“ grafických karet se věnuje vlákno na našem fóru. Pokud o uživení vaší karty či jiné elektroniky uvažujete, určitě ho navštivte.

Opravoval grafickou kartu v troubě, na místo museli vyjet hasiči
i Zdroj: Pctuning

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning