otevira-se-nejvetsi-pujcovna-virtualni-reality-v-ceske-republice
Novinka Otevírá se největší půjčovna virtuální reality v České republice

Otevírá se největší půjčovna virtuální reality v České republice

PR článek

PR článek

14. 5. 2020 18:25 5

Jeden z největších portálů na zážitky Adrop.cz uvádí na trh novinku - virtuální realitu až domů. Ve spolupráci s technologickými společnostmi Vrgineers a Quanti umožňuje zažít virtuální realitu všem domácnostem v České i Slovenské republice. Zážitkový balíček VR pro tebe si zájemci mohou zapůjčit na webu Adrop již na jeden den.

Reklama

Sada VR pro tebe je ideálním řešením pro všechny příznivce zážitků budoucnosti. Jsou v ní totiž nainstalovány rozmanité VR hry Angry birds a SuperHot po celosvětově nejúspěšnější hru Beat Saber. Kdokoli si může u sebe v obývacím pokoji vyzkoušet vylézt na skály ve Vietnamu, projít si misi se speciální jednotkou či relaxovat u trojrozměrného malování.

Virtuální zážitek v obývacím pokoji

"Pouhé nasazení brýlí vás přenese na jakékoli místo na planetě a dovolí vám zažít nevídané. Budete k tomu potřebovat jen trochu prostoru a čas," vysvětluje Rostislav Peníška, jednatel společnosti Adrop.cz, a dodává: "Naším cílem bylo z virtuální reality udělat hodnotný zážitek, který bude dostupný pro každého, a přiblížit ji konečně i těm, kteří nejsou vysloveně technologičtí nadšenci. Zásadním aspektem, který pomůže dostat virtuální realitu do každé rodiny, je možnost připojit VR k televizi a sdílet s ostatními v místnosti průběh hry."

Balíček s VR pro Tebe přijde zájemci až domů a obsahuje vše, co bude potřeba k nastavení a zapojení virtuální reality. K zapnutí herního headsetu Oculus Quest nejsou potřeba žádné zbytečné kabely ani složité připojování, vše je intuitivní a připraveno k okamžitému použití. Zvládne to tedy skutečně každý bez ohledu na věk nebo technologickou zdatnost.

Otevírá se největší půjčovna virtuální reality v České republice
i Zdroj: PCTuning.cz

Skvělý zážitek značka plug & play

VR brýle a ovladače Oculus Touch mají vestavěné speciální snímače, díky nimž má každý hráč okamžitě pocit jakoby všechny jeho pohyby a gesta ve virtuální realitě byly skutečné. Technologii pro zážitek z virtuální reality vyvinuli čeští Vrgineers ve spolupráci s vývojovou společností Quanti. "Jedním z našich cílů bylo odstranit problémy spojené s nastavením VR technologie a přinést zákazníkům skvělý zážitek, který bude tzv. plug & play - tedy fungující okamžitě po zapojení," říká Marek Polčák, CEO společnosti VRgineers, která se dlouhodobě zabývá vývojem profesionálních brýlí pro virtuální realitu pro automobilový průmysl, průmyslový design a rovněž například pro vojenské armádní organizace po celém světě. "Stačí nasadit Oculus Quest na hlavu a hrajete. Díky naší kouzelné krabičce zapojené do elektřiny a propojené HDMI kabelem s televizí se navíc můžete o zážitek snadno podělit s ostatními členy vaší domácnosti," doplňuje Polčák.

"Věříme, že ve virtuální realitě je budoucnost. Naší snahou je zpřístupňovat nové technologie lidem v co nejsrozumitelnější formě, aby byly snadno využitelné, a věříme, že právě VR pro tebe je tou správnou cestou," tvrdí Václav Podlipný, šéf české softwarové a hardwarové firmy Quanti, která má bohatou zkušenost s vývojem softwaru na zakázku.

Řešení VR pro tebe je možné zapůjčit na portále Adrop.cz za 1.900Kč/den, příp. 2.990Kč/2 dny. Více informací o produktu a možnostech půjčení najdete na www.adrop.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama