pagan-online-spousti-kooperaci-pro-dva-hrace
Novinka Pagan Online spouští kooperaci pro dva hráče

Pagan Online spouští kooperaci pro dva hráče

Mirek Kočí

Mirek Kočí

18. 5. 2019 11:30 1

Pagan Online dnením spouští co-op pro dva hráče, což byl dlouho očekávaný krok, který v okamžiku spuštění early access nebyl k dispozici. Nyní je tedy zde a vývojáři slibují v brzké době další várku vylepšení.

Reklama

Týmové hraní je nyní k dospozici v módech Missions a Assassinations, nelze jej však hrát v příběhových kampaních. Podle vývojářů z Mad Head Games to však půjde již velmi brzy. S přidáním co-opu jsou upraveny i útočící hordy, bosové a další výzvy, které hra nabízí. Co-op je podle Mad Head klíčový a brzké době se objeví ve hře rozšíření až pro čtyři hráče.

Pagan Online následuje klasické RPG hry odehrávající se v dungeonech a sledující děj izometrickou kamerou. Hra nabízí intenzivní PVE hratelnost založenou na procházení různorodých a interaktivních prostředí a generovaných setkáních s nepřáteli, osm odemykatelných postav s jedinečným herním stylem, náročný boj pomocí WASD ovládání, které vyžaduje přesnou taktiku a dovednost či originální fantasy prostředí fantazie inspirované předkřesťanskou dobou.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama