Palit GeForce RTX 3060 Ti ColorPOP mění barvu jako chameleon
Novinka Palit GeForce RTX 3060 Ti ColorPOP mění barvu jako chameleon

Palit GeForce RTX 3060 Ti ColorPOP mění barvu jako chameleon

Mirek Kočí

Mirek Kočí

30. 11. 2021 10:26

Palit brzy představí první grafickou kartu z designové řady ColorPOP. Upozornil na to dobře informovaný server VideoCardz.

Reklama
Reklama

Pilotním zástupcem série ColorPOP bude model GeForce RTX 3060 Ti, která zabere ve skříni standardní 2,7 pozice, tedy tři sloty. V podstatě se dá říct, že se jedná o rebrand verze GamingPro jen s novou barvou, nálepkami a mírně upraveným balením.

GeForce RTX 3060 Ti ColorPOP odkazuje na vlastnosti chameleona a proto má barevně se měnící kryt i zadní backplate. Jak na grafiku pod různými úhly dopadá světlo, mění se její barva různě v odstínech zelené, fialové a modré. A vypadá to docela hezky. Logo řady ColorPOP odkazuje na malého chameleona, tedy na tvora, kterého se Palit snaží napodobit.

Jinak GeForce RTX 3060 Ti ColorPOP nabídne 4 864 CUDA jader, 8 GB GDDR6 paměti a TDP 220 W, přičemž pro napájení karta vyžaduje dva osmipinové konektory. 

Společnost Palit prozatím neuvedla, kdy se grafika začne prodávat. Stejně tak zatím neznáme ani její doporučenou cenu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning