panasonic-predstavil-zcela-novy-jednocipovy-dlp-4k-laserovy-projektor
Novinka Panasonic představil zcela nový jednočipový DLP 4K laserový projektor

Panasonic představil zcela nový jednočipový DLP 4K laserový projektor

Mirek Kočí

Mirek Kočí

20. 2. 2019 12:30 3

Panasonic uvedl zbrusu nový jednočipový DLP 4K laserový projektor s jasem až 10 000 lumenů a vylepšenou technologií podání barev. Dle výrobce je novinka zvláště vhodná pro instalace, kde je potřeba vtáhnout diváky do děje.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
15
Reklama

Projektor by měl disponovat technologiemi pro vylepšení obrazu a reprodukce barev pro živější výsledek ve srovnání s jinými jednočipovými DLPTM modely. Vybaven je funkcí posuvu pixelů, která diagonálně rozšiřuje pixely pro dosažení rozlišení UHD (3 840 × 2 400 px), tvrdí výrobce. Zároveň prý došlo také k vylepšení chladicí soustavy, která nyní přináší hermeticky utěsněnou optiku a konstrukci bez filtru pro dosažení až 20 000 hodin provozu bez údržby.

RQ100 využívá stejné šasi jako model PT-RZ970 – WUXGA s jasem 10 000 lumenů a technologií Solid Shine, a je tedy kompatibilní s jakýmkoli 4K optimalizovaným AV systémem. Podporuje funkci SLOT NX, stejně jako tříčipové DLPTM projektory společnosti Panasonic. K dispozici jsou také volitelné vstupní karty.

Samozřejmostí pak je přítomnost dálkového ovládání, které umožňuje geometrické přizpůsobení obrazu bez použití PC, čímž je zjednodušeno nastavení projekce na zakřivené plochy a trojrozměrné objekty.

Cena projektu Panasonic RQ100 nebyla zatím stanovena a neznáme ani jeho dostupnost v obchodech.

Panasonic představil zcela nový jednočipový DLP 4K laserový projektor
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama