panda-vydava-nove-produkty-pro-byznys
Novinka Panda vydává nové produkty pro byznys

Panda vydává nové produkty pro byznys

Stančík Martin

Stančík Martin

27. 9. 2006 00:00

Panda Software vydala nové verze svých bezpečnostních produktů pro velké (Panda EnterpriSecure 2006) a malé společnosti (Panda BusinesSecure 2006).

Reklama

Nové verze obsahují značné inovace, jako například vylepšení anti-rootkitové technologie nebo optimalizování výkonu, takže má ochranný balík minimální požadavky na systém.

Mezi další novinky patří aktualizace až 25 000 počítačů za hodinu a již zmíněná ochrana před rootkity na systémech pracovníků i na serverech. Nově jsou také všechny ochranné moduly integrovány do jednoho rozhraní, které je snadno dsotupné. Administrátorská konzole může nyní být osazena novými vylepšeními za pomocí SDK (Software Development Kit).

Oba dva produkty - BusinesSecure 2006 with TruPrevent Technologies a EnterpriSecure 2006 with TruPrevent Technologies také chrání celou síť proti známým i neznámým nebezpečím (viry, trojskými koni, spywaru...) v reálném čase. Vlastníci předchozích verzí produktů mohou na ty nové přejít zcela zdarma. Rozdíl mezi BusinesSecure 2006 a EnterpriSecure 2006 spočívá pouze v tom, že první zmíněný produkt neobsahuje filtr webového obsahu.

Zdroj: Bios Magazine

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama