panzerglass-prichazi-na-trh-s-filtry-pro-ochranu-soukromi-uzivatelu-macbooku-a-pc
PCTuning Novinka

PanzerGlass přichází na trh s filtry pro ochranu soukromí uživatelů Macbooků a PC

mirek-koci
Mirek Kočí
22. 10. 2019 10:00 1 Sdílej:

Společnost PanzerGlass, dánský výrobce prémiových skel a obalů, představuje svou novou nabídku filtrů na ochranu soukromí a citlivých dat pro PC a Macbook zařízení.

Reklama
Reklama

Práce s citlivými firemními daty a financemi je velice problematická z hlediska ochrany soukromí, obzvlášť na větších zařízeních, jakou jsou právě notebooky. Společnost PanzerGlass se proto rozhodla přijít s řešením, které se postará o maximální míru bezpečí ať pracujete kdekoliv.

Speciální filtr zajišťuje, že obrazovka je viditelná pouze při čelním pohledu. Nikdo z přísedících a náhodných kolemjdoucích tak neuvidí obsah, který se na displeji zobrazuje. Filtr taktéž redukuje modré světlo a tím činí práci na zařízení příjemnější. Aby se zajistilo kompletní zabezpečení, tak je přítomný i vestavěný kryt webové kamery, jehož posunutím uživatel manuálně zablokuje její funkčnost.

Použití ochranného filtru tak přináší zabezpečení nejenom v podnikových sférách, ale i při každodenním běžném používání. Ať už jde o každodenní zadávání hesla do internetového bankovnictví a na sociální sítě, tak i při běžném psaní e-mailů a zpráv s citlivými údaji. Filtr se aplikuje bez lepidla jen pomocí speciálních háčků, nebo magnetek.

Na výběr jsou jak verze pro Macbook, Macbook Air a Macbook Pro, tak i PC varianty nejprodávanějších modelů notebooků a ultrabooků Lenovo, HP, Dell a Acer. Nejaktuálnější kompatibilitu s příslušným zařízením pak lze ověřit pomocí QR kódu, který se nachází na balení produktu.

Nové PanzerGlass filtry jsou již v prodeji za cenu od 2 199 Kč v závislosti na zvoleném modelu.

Zdroj: PanzerGlass

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning