panzerglass-vydava-nova-ochranna-skla-pro-galaxy-s21
Novinka PanzerGlass vydává nová ochranna skla pro Galaxy S21

PanzerGlass vydává nová ochranna skla pro Galaxy S21

Mirek Kočí

Mirek Kočí

29. 1. 2021 15:32

Dánský výrobce ochranných prvků PanzerGlass je připraven na uvedení smartphonů Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra a nabízí novou řadu tvrzených skel a obalů ClearCase.

Reklama
Reklama

Skla PanzerGlass pro řadu S21 jsou vylepšena technologií Micro Fracture, která by měla o 100 % zvyšovat jejich odolnost na hranách a o více než 50 % odolnost skla jako takového. Zároveň skla plně podporují ultrazvukovou čtečku otisků prstů v displeji telefonu. Uživatel se tak nemusí bát, že by aplikací ochranného prvku ztratil možnost pohodlně odemknout telefon nebo nemohl potvrdit platbu v bankovní aplikaci.

Všechna skla a obaly PanzerGlass pro nové modely Samsung Galaxy S21 jsou navíc ve verzi Anti-Bacterial, kdy je povrch potažen speciální vrstvou a antibakteriální úpravou, která zničí veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu.

Cena

Nové antibakteriální ochranné příslušenství PanzerGlass pro řadu Samsung Galaxy S21 je již v prodeji za cenu od 899 Kč v závislosti na vybraném modelu.

PanzerGlass vydává nová ochranna skla pro Galaxy S21
i Zdroj: Pctuning

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning