panzerglass-vydava-nova-ochranna-skla-pro-galaxy-s21
Novinka PanzerGlass vydává nová ochranna skla pro Galaxy S21

PanzerGlass vydává nová ochranna skla pro Galaxy S21

Mirek Kočí

Mirek Kočí

29. 1. 2021 15:32

Dánský výrobce ochranných prvků PanzerGlass je připraven na uvedení smartphonů Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra a nabízí novou řadu tvrzených skel a obalů ClearCase.

Reklama
Reklama

Skla PanzerGlass pro řadu S21 jsou vylepšena technologií Micro Fracture, která by měla o 100 % zvyšovat jejich odolnost na hranách a o více než 50 % odolnost skla jako takového. Zároveň skla plně podporují ultrazvukovou čtečku otisků prstů v displeji telefonu. Uživatel se tak nemusí bát, že by aplikací ochranného prvku ztratil možnost pohodlně odemknout telefon nebo nemohl potvrdit platbu v bankovní aplikaci.

Všechna skla a obaly PanzerGlass pro nové modely Samsung Galaxy S21 jsou navíc ve verzi Anti-Bacterial, kdy je povrch potažen speciální vrstvou a antibakteriální úpravou, která zničí veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu.

Cena

Nové antibakteriální ochranné příslušenství PanzerGlass pro řadu Samsung Galaxy S21 je již v prodeji za cenu od 899 Kč v závislosti na vybraném modelu.

PanzerGlass vydává nová ochranna skla pro Galaxy S21

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning