patriot-predstavuje-microsdhc-xc-karty-high-endurance-rady-ep
Novinka Patriot představuje microSDHC/XC karty High Endurance řady EP

Patriot představuje microSDHC/XC karty High Endurance řady EP

Mirek Kočí

Mirek Kočí

9. 1. 2021 09:33

Společnost Patriot uvádí na trh nové microSDHC/XC karty High Endurance řady EP. Ty jsou určené především pro zařízení pro záznam videa, které se využívají v extremním počasí a drsném prostředí.

Reklama
Reklama

Karty podporují rychlostní třídy 10, V10, V30 a nabízí vylepšenou rychlost zápisu dosahující 30 MB/s, aby obstály i v případě nahrávání v nejnáročnějších podmínkách. Datové nosiče mohou dosahují trvalé rychlosti přenosu 95 MB/s pro spolehlivé přehrávání Full HD či Ultra HD (4K) videí. V prodeji se objeví v kapacitách 32, 64 a 128 GB.

„Karty microSDHC/XC High Endurance řady EP jsou testovány v náročných podmínkách a jejich specifikace byly zesíleny, aby odolaly vibracím, nárazům, prašnému prostředí, extremním teplotám i velkým teplotním výkyvům. Karty jsou zároveň vodotěsné,“ uvedl Roger Shinmoto, viceprezident společnosti Patriot Memory.

Kdy se karty objeví v prodeji, nebylo oznámeno. Stejně tak výrobce nezveřejnil ceny jednotlivých paměťových variant.

 Patriot představuje microSDHC/XC karty High Endurance řady EP
i Zdroj: Pctuning

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning