Podívejte se, jak by mohlo vypadat legendární GTA: Vice City v mocném Unreal Engine 5
i Zdroj: Pctuning
Novinka Podívejte se, jak by mohlo vypadat legendární GTA: Vice City v mocném Unreal Engine 5

Podívejte se, jak by mohlo vypadat legendární GTA: Vice City v mocném Unreal Engine 5

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

7. 12. 2022 18:40 1

Kdyby se tohoto konceptu opravdu Rockstar chytl, tak tu máme absolutní bombu a prodejní trhák. Osmdesátková jízda v havajské košili napříč fiktivním Miami, kdo by odolal?

Reklama

Série GTA má už své místo v herní historii a mezi legendami jisté. A já bych si klidně vsadil svůj omšelý slamák na to, že na špici by z celé série trůnilo právě Vice City. Parádní atmosféra osmdesátých let podpořená patrně tím nejlepším soundtrackem vůbec zanechala v myslích pařanů nesmazatelnou stopu. Tommy Vercetti, právě propuštěný z lapáku, se chopí příležitosti a stane se z něj drogový král celého města. To bylo před dlouhými dvaceti lety. 

A teď si představte, že by se celý tento epos objevil znovu v mocném Unreal Engine 5. Ten už nám ukázal, že je zatraceně pohledný a všeho schopný. A ano, víme, že staré díly dostaly „Remaster“, ale ten stojí za zlámanou bačkoru. Plno chyb, příšerná optimalizace a vzhled zmatlaný jako dort pejska a kočičky. Potěšte proto své oko předělávkou a ukázkou toho, jak by Vice City mohlo vypadat. V prvním videu je kompletní úvodní scéna ze hry a v druhém nástřel samotné hry. Hezké, opravdu hezké. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning