pomozte-vyvojarum-otestovat-revolucni-aplikaci-skype-translator
Apple Novinka Pomozte vývojářům otestovat revoluční aplikaci Skype Translator

Pomozte vývojářům otestovat revoluční aplikaci Skype Translator

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 12. 2014 21:00 9

Komunikační novinka je k dispozici pro uživatele operačního systému Windows 8.1 přihlášené k jejímu testování na webových stránkách Skypu. Překlad hovorů a videohovorů probíhá zatím jen z angličtiny do španělštiny a naopak, podpora dalších jazyků bude následovat. Zprávy je ale možné ve Skype Translatoru překládat až do 40 jazyků, a to včetně češtiny, tvrdí v tiskové zprávě Microsoft.

Reklama

Aplikace Skype Translator je postavena na softwaru, který je schopen se učit rozpoznávat jednotlivá témata hovoru, akcenty a dokonce i drobné odchylky řeči. Data použitá k naprogramování softwaru rozpoznávání řečí pochází z různých zdrojů, včetně překladu webových stránek nebo videí s titulky. Velkou pomocí byly také konverzace uživatelů Skype, kteří se rozhodli darovat své rozhovory a stali se tak součástí vývoje Skype Translatoru.

K samotnému překladu jednotlivých slov využívá Skype Translator stejný způsob jako překladač Bing na webu, tedy je založený na používání různých kombinací syntaxe spolu se statistickými modely, podle kterých vyhodnotí význam jednotlivých slov.

Do testování aplikace Skype Translator se můžete zapojit na webových stránkách Skype.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama