poradna-ochrana-i-pro-zapesti-panzerglass-predstavuje-tvrzena-skla-pro-chytre-hodinky
PCTuning Novinka

Pořádná ochrana i pro zápěstí! PanzerGlass představuje tvrzená skla pro chytré hodinky

Mirek Kočí
Mirek Kočí
28. 1. 2020 19:30 Sdílej:

Chytré hodinky se stávají stále rozšířenějšími mezi běžnými zákazníky. Zároveň jsou ale i mnohem náchylnější na poškrábání a náhodné poškození než chytrý telefon. Stačí malé ťuknutí displeje o dveře, nebo o stůl a oprava mnohdy znamená podobné náklady jako pořízení nového zařízení.

Reklama
Reklama

Tvrzená skla od dánského výrobce, která se nyní dostávají do prodeje, odolají poškrábáním nožem, klíči a dalšími ostrými kovovými předměty, se kterými displeje hodinek  mohou při každodenním nošení přijít do styku. Vysoká odolnost je docílená tím, že skla jsou 0,4 mm silná a vyráběná pokročilým výrobním procesem.

Všechna sklíčka mají lepidlo po celé ploše, čímž je zajištěno velmi dobré přilnutí k displeji, ale také odolnost vůči odlepení i při pobytu ve vodě. Aplikací skla na hodinky nijak neomezuje funkčnost displeje a ten by tak měl zůstat citlivý jako předtím.

Na výběr jsou jak verze pro všechny generace Apple Watch, tak pro vybrané modely hodinek od značek Samsung, Suunto, Huawei, Polar a Garmin. Kompatibilitu s dalšími hodinkami od ostatních výrobců pak lze ověřit pomocí QR kódu, který se nachází na balení produktu.

Nová tvrzená skla PanzerGlass pro chytré hodinky jsou již v prodeji za cenu od 399 Kč v závislosti na vybraném modelu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning